pary słów do gry półsłówek

Przeszukuję ostatnio duże listy słów polskich w poszukiwaniu par słów do gry półsłówek. Na tej stronie jest to, co znalazłem.

Najpierw wyjaśnię słownictwo, którego tu używam. Parą słów nazywam na przykład to: Tomek Romek. Grupą par słów nazywam taką grupę par słów, w której podmienia się jedną tę samą literę (albo głoskę, albo grupę liter) na drugą tę samą literę. Na przykład grupą par słów jest trzyelementowa grupa Tomek Romek, Tadek Radek, tutka rutka. Parą par słówek nazywam na przykład to: Tomek Romka – Romek Tomka. Do celów praktycznych najpotrzebniejsze są pary par, bo na przykład jak poznasz parę par Tomek Romka – Romek Tomka, możesz z tego stworzyć wiele zabawnych gier półsłówek, na przykład taką: Tomek szanuje Romka – Romek szanuje Tomka.

Kiedyś można było tu, na tej stronie, przeglądać znalezione przeze mnie pary par. Ale 2016-04-06 wyłączyłem to, bo baza danych z parami par zajmowała aż sześćset mega.

Tutaj możesz obejrzeć wszystkie znalezione przeze mnie pary słów podzielone na grupy.

Możesz też ściągnąć źródła program, którym poszukuję tych par, grup par i par par.

Przy okazji tych poszukiwań okazało się, że nie ma nigdzie porządnej, obfitej listy polskich wulgaryzmów, z odmianami. Tworzę ją więc, ale o tym jeszcze napiszę.